Dzisiaj jest: Sobota
14 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Izydor, Naum,
Pompejusz, Sławobor, Spirydion

Do końca roku zostało 18 dni.
Zodiak: Strzelec
Dziś23
Wczoraj66
Razem86925

Witamy w Magicznym Zakątku.


Magiczny ZakątekOd 20 lat jesteśmy gospodarstwem ekologicznym, zajmujemy się między innymi produkcją ekologicznych: serów, nabiału, soków, przetworów i mięs. Uprawiamy ekologicznie warzywa i owoce. Magiczny Zakątek zlokalizowany jest w Bieszczadach w miejscowości Chmiel. Umiejscowienie w dolinie Sanu w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, lasów, szlaków turystycznych sprawia, iż Magiczny Zakątek stanowi doskonałą bazę wypadową w każdą z części Bieszczad. Nasz nowo otwarty obiekt zapewni doskonałe warunki do spędzenia w ciszy i spokoju wymarzonego wypoczynku.

Chcemy aby czas spędzony tutaj zaowocował pozytywną energią, ukojeniem jakże w dzisiejszych czasach nadszarpanych nerwów. Spokój, cisza bezpośredni kontakt z naturą na pewno przyczynią się do tego. Pomocne w regeneracji będą oferowane w naszym gospodarstwie produkty, nie ma nic lepszego jak swojskie, ekologiczne jedzenie przygotowywane z naturalnie hodowanych i uprawianych produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, mamy nadzieję, że znajdą Państwo w niej coś dla Siebie. Zapraszamy do kontaktu z nami - przedstawimy szczegóły.

 Sylwester 2019

 

www.eholiday.pl/noclegi-chmiel-5294.html Magiczny Zakątek
© Agroturystyka - Gospodarstwo ekologiczne 2013 | Magiczny Zakątek - Bieszczady, Chmiel 27