Dzisiaj jest: Wtorek
28 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons,
Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir,
Roger, Waleriusz

Do końca roku zostało 339 dni.
Zodiak: Wodnik
Dziś15
Wczoraj66
Razem89303

O nas słów kilka...

W Bieszczady przyjechaliśmy w latach 70 z Podhala. Kupując tu ziemię rozpoczęliśmy naszą przygodę z prowadzeniem gospodarstwa. Najwięcej pracy kosztowało nas wykarczowanie i przygotowanie naszej działki. Następnym krokiem było wybudowanie obory wraz ze stodołą. W kolejnym roku wybudowaliśmy dom w stanie surowym. Z roku na rok coś robiliśmy przy zabudowaniach, rozbudowa, remont i tak cały czas na ile tylko mogły pozwolić nam nasze fundusze.

Dziś dysponujemy 40 hektarowym gospodarstwem, mamy czwórkę wspaniałych dzieci, dwie córki i dwóch synów. Ja i mój mąż przez wszystkie lata zajmowaliśmy się prowadzeniem gospodarstwa i tak jest do dziś.

 
W naszym gospodarstwie zjesz jajka od szczęśliwych kur (wolnobiegających), wypijesz świeży sok z ekologicznie uprawianych warzyw i owoców, zjesz prawdziwy wiejski twaróg, który smakuje inaczej niż kupowany w sklepie - pachnie ziołami z naszych łąk, bo od tego zależy smak mleka, sera, śmietany co krowa zjada. Rosół z wiejskiej kury, także inaczej smakuje, młode ziemniaki okraszone masłem lub skwarkami posypane świeżym koprem z siadłym prawdziwym mlekiem to  smak prawdziwej polskiej wsi. Posiłki są przyrządzane na tradycyjnej kuchni opalanej drewnem.   
© Agroturystyka - Gospodarstwo ekologiczne 2013 | Magiczny Zakątek - Bieszczady, Chmiel 27